Košík je prázdný.
29.12.2017
San Antonio Spurs porazit New York Knicks 119-107 doma dnes sklizeň tři v řadě, Knicks spolkl čtyři-hra porážek. Ostruhy v čele hvězda Kawhi - Leonard chybí, Adriano zaznamenal 25 bodů a pět doskoků, Knicks nová jaderná „vlna boha“ zaznamenal 18 bodů a sedm doskoků a šest zablokovány výstřely, dvě minuty před koncem čtvrtého čtvrtletí vyrobena 6 Nechte   Škrábance é Pol Jin Gisborne 6 znečištěn, zaznamenal 18 bodů 7 doskoků a šest bloků, ..
12.12.2017
Raptory pryč proti králi. Raptors nakonec porazili Kings 102-87.   Tato hra, DeRozan nastřílel 25 bodů a devět asistencí, 1 víčko Ibaka zaznamenal 20 bodů, Kyle Lowry přispěl 15 bodů a 12 doskoků, šest asistencí a 1 ukrást. Král termíny, Zach Randolph měl 19 bodů a 11 doskoků, 1 ukrást, Hilde získává 17 bodů, 1 ukrást, Bogdanovich měl 15 bodů. Po otevření prvních 1 minuta 16 vteřin, když Ibaka fauloval Randolpha, dal králi dvě volné ..
01.12.2017
Heat tréner Eric - Spohr Stewart je také velmi dobrý trenér, Heat minulou sezónu tak slabý v Spoel rukách zlomil sezónu konec úžasné bojové účinnosti, oni vlastně hráli dobře tuto sezónu. Nicméně, taková teplo čelit Cavaliers, když, stejně jako 76ers, tam je žádný boj zpět, publikum až 34 bodů za, čtvrtý basketbalové dresy rytíř k vodě byl jen 11 bodů ztratil.   V této hře Carrefour získal 38 bodů a 9 doskoků, skóroval 17 bodů a Smith d..
16.11.2017
Celtic udělal vlnu 13 rovných. Tato válka, bývalý hráč Rockets Morris se stal jejich velký hrdina, celá hra, když bylo 12, 8, 2 3-ukazatele, měl 21 bodů a 10 doskoků.   Mnoho hráčů z Rockets má dobré úspěchy. Stejně jako Lori a Parsons dostali velký kontrakt, pan Lin Shuhao stala liga milionů, nyní 76 lidský testovací Vinton skok v této sezóně je pokrok, je tu další, aby využily příležitosti, aby se stal tuku kolem bývalého hráče rakety bask..
04.11.2017
Cavaliers do 130-122 vítězství nad Wizards skončil čtyři rovné, LeBron - James zaznamenal 57 bodů, 11 doskoků a sedm asistencí, temperamentní císař po zápase řekl: To je nejlepší moment své kariéry pocit.   Dříve Východní konference vítěz Cavaliers ztratil svůj čtvrtý rovný, zařazený desetinu na východě, tato válka je tváří východního trhliny Wizards, James kritický moment přijít dopředu, zaznamenal 57 bodů, nejen všichni hráči v té..
11.10.2017
Raptors vs. Pistons a nakonec porazili soupeře 116: 94, konec předsezóně dvě rovný, a Pistons je konec dvou rovných. Raptors, Valan Chunas dostal 18 bodů a 11 doskoků, De Luozan přechod, získal 13 bodů, ale poslal osm asistencí.   Sedm Raptors zaznamenal ve dvou číslech, včetně Kovalam Qiu Nasi měl 18 bodů a 11 doskoků a dvě krade, DeRozan 13 bodů, dva doskoků a osm asistencí, CJ- Myers 19 bodů a 2 asistence, Ibaka 14 bodů, pět doskoků a dvě blokovan..
30.09.2017
Tři ukazatele nikdy nebyly štítkem La Mascus-Aldridge, to samé v Trail Blazers, také v oblasti Spurs. Ale příští sezóna se to stane s některými změnami? Z výcvikového tábora Spurs jsme slyšeli jiný hlas. V posledních jedenácti sezónách nebyly tři nástroje nikdy v Ardrichově arzenálu nástrojem, i když jeho vzdálenost je velmi přesná a dokonce i jednou považována za nejpřesnější prostor od Dirka Nowitzkého čtyři Bit. Ale s třemi směry v lize st..
22.09.2017
Basketbalový kruh je nejčastějším tématem boty. Hráči prostřednictvím smlouvy o podpoře obuvi získají úžasnou odměnu, většina hráčů ještě před podpisem první smlouvy o NBA podepsala první smlouvu o obuvi. V oblasti bot, Kobe Bryant a Jordan jsou stále vůdci. Jordánsko, protože Netřeba říci, jeho značka Jordan se prodává už mnoho let, ale i mnoho hráčů upřednostňuje, ale s měnícími se časy stále více a více mladých basketbalové dresy ..
01.09.2017
Bulls výměnou za "taneční krále" z Thundera v únoru tohoto roku, Cameron-Payne, zdroj zevnitř Bulls řekl, že oni byli vstříknutí v dohodě, protože Payne basketbalové dresy nemusel hrát v NBA Schopnost.   Payne dostane operaci pravého chodidla a očekává se, že se vrátí do konce listopadu. Býci poskytli několik detailů pro zraněnou pravou nohu Payne, ale zmínili se o dohodě o Payne.   "Věděli jsme to ve druhém tréninku po dohodě a on n..
25.08.2017
Spurs hvězda Manu Ginobili byl obnoven s týmem, obě strany podepsaly dvouletou smlouvu v hodnotě 5 milionů dolarů, a smlouva je dva roky plné ochrany smlouvy.   Podle předchozích zpráv se 40-letý Manu Ginobili oznámil, že se bude opět snažit bojovat a dnes obě strany konečně uzavřely smlouvu o dohodě, což také znamená basketbalové dresy, že 40letý veteránský nůž se oficiálně vrátí do své kariéry NBA Prvních 16 období, pokud Manu dokončí dok..
10.08.2017
Sir oficiální dnes na Twitteru, vydala dvě nové tričko na novou sezónu. Ve srovnání s poslední sezóně, nejvýznamnější změny, než Nike, Adidas vyměnit. Podpora Jazz, nákup Utah Jazz nba oblečení.   Ve skutečnosti již od sezóny 2017-18, Nike stane liga je nová košile sponzor navíc další dva Jazz trikot bude vydána letos na podzim.   Navíc poloha levého košile na hrudi, jazz i vyšívané na 5 pro boj, podepíše, a pět pro boj, je záv..
04.08.2017
Letos v létě se připojit k Cleveland Cavaliers teenager Cheddi Turecko - Osman (Cedi Osman), nedávno řekl, že doufá, že bude mít dlouhou kariéru v NBA, mistrovství Evropy týmu cíl pro tento rok je pomoci Turecku získat medaili.   Knight 22-letý osmanské oficiální a podepsal tříletou, 8.500.000 $ z celkové hodnoty zakázky na 19. července letošního roku. Osman byl vybrán Minnesota Timberwolves v druhém kole 31. výběr v 2015 NBA návrhu, poté, co byl vy..
27.07.2017
Lakers majitel Jenny - Bass V nedávném rozhovoru řekl, že nemůže pochopit velký kontrakt podepsán Lakers loni v létě Mozgov a Porúří - Co je logika Deng ano.   V té době, nejvyšší rozhodovací pravomocí Lakers basketbal - Jim Buss a Mitch - Mitch Kupchak. Po loňské trh volný-agent otevřel dveře, Lakers rychle čtyřletý 64000000dolar smlouva podepsána Mozgov, pak dal Ruhr - 4 roky 72 milionů dolarů smlouvu Deng.   Je zmatený, že když ne..
13.07.2017
Rakety a Knicks se stále snaží dokončení transakce na Anthonyho a pelikáni jsou ochotni se zapojit do pomoci dokončení transakce.   Je zřejmé, že i když tým tento týden, aby naléhaly na Knicks Anthony aby co nejdříve dokončit transakci, ale dohoda se neočekává, že se stane brzy basketbalové dresy.   Zatímco Knicks a rakety jsou stále blíže k dohodě, ale ještě hodně práce.   „Stále jsou ještě v procesu obchodních jedn..
06.07.2017
Volným hráčem letos v létě, Nick - Young a Warriors dosáhly jednoleté 5,2 milionů amerických dolarů smlouvu.   Nick - Young patří mezi velmi vyhledávané letní volným hráčem. Kromě válečníků, Thunder a Timberwolves pelikáni a další týmy basketbalové dresy mají zájem v něm.   Včera tam byl zprávou, že Timberwolves byli s Nickem - Young nabídl nabídku smlouvy. Kromě toho je volný trh agenta letos v létě, pelikán od samého začá..
29.06.2017
Cleveland Cavaliers Patrick - Beverly vyhledávaný, ale nyní mohou sledovat jen jako favorit lidu se usadil v Los Angeles Clippers. Kromě toho „Big O“ Oscar - Robertson věří, že s cílem snížit Golden State Warriors a vysoká, rytíř musí provést změnu.   Beverley Knight není zájem o jeden nebo dva dny. Uvádí se, že David - Griffin po odchodu asistent generálního manažera Coby - Knight současného managementu pod vedením Altman, usadit obráncem plné r..
22.06.2017
Bývalý Philadelphia 76ers hvězda Allen - Allen Iverson trénink foto expozice, Philadelphia syn na sobě šortky školení 76 lidí, trance lidé vrátit do minulosti.   NBA odešel hráče k účasti na 3v3 lize po dvoudenní oficiální začne se zúčastní soutěže Iverson také pracuje v oblasti vzdělávání. Měl na sobě černé trenýrky 76 lidí, známý brázdu a vlasy kapela, vzhled a duch na hřišti před a nic se basketbalové dresy nezmění, kromě již nafo..
15.06.2017
  V poslední době se „pravda“ - Paul Pierce opakovaně zdůraznil, Kevin - Durant předčil LeBron James - a stal se prvním člověkem v dnešní NBA. V současné době je Lakers legenda James - Worthy souhlasí basketbalové dresy.   Možná Worthy nesouhlasili předtím, ale po roce finále, prý změnil názor.   „V letošním roce poté, co (finále), řekl bych, že (Durant) předčil LeBron.“ Řekl Worthy v programu, „mluvím teď, teď. ..
08.06.2017
Cleveland Cavaliers doma až 113 než 118 ztratil na Warriors opět série byla 3-0 zezadu, situace je velmi nepříznivá. Hra se Cavaliers začíná stráž J.R- Smith hrál 34 minut, tři 5 z 10 střel získat 16 bodů a dvě krade, ale stále nemohl pomoci týmu vyhrát basketbalové dresy.   Krátce po hře, Smith publikoval on-line sociálních sítí: „Knight tým tiebreaker vyhrát.“   Smith také vymazány ihned po tomto stavu. Smith prokázal tento stav..
01.06.2017
Cavaliers ve finále NBA letos patřit k osobě nejsou k optimismu, po tom všem, mít sílu papíru Big Four Warriors vypadá lépe. Ale James by chtěl bojovat tvrdou bitvu, a že i příznivá dobrá zpráva. NBA v 31. května oznámila, že konečný seznam 12 rozhodčích velké číslo jedna James Fuxing jedním z nich basketbalové dresy.   James se setkal prosazování Fuxing hospodářské soutěže, šance na výhru Zhan Huang bude větší. Moci vstoupit do finále roz..
26.05.2017
Dwyane - Wade v letním období se očekává, že bude příští volby hráče, i nadále hrát Bulls.   Loni v létě, Wade rozhodl opustit Miami Heat a Chicago Bulls podepsal dvouletou 48 milionů amerických dolarů smlouvu, která je druhým rokem možnost hráče v hodnotě 23.800.000 $.   V této sezoně, Bulls jednou, protože slabé výsledky a vznik konfliktů uvnitř týmu, Wade naznačil, že by mohl opustit Bulls v létě, byl dokonce řekl, že jeho ro..
18.05.2017
Spurs trenér Gregg - Gregg Popovich kritizovali bojovníci centrum Zaza v nedávném rozhovoru - Pachulia nohy otestovat Wye vystřelit. Ačkoli válečníků jako konzultant Lakers legendy Jerry - West Bobo velkým respektem, ale v této záležitosti, se rozhodl bránit Pachulia málo.   „Já vím, Zaza, že je jedním z nejvíce přátelské osoby, ale je to tvrdý chlap, a já si nemyslím, že je na soud úmyslně zranit někoho jiného.“ West řekl: „Není to baletka..
11.05.2017
Během pravidelné sezóny, Nene nebo kdykoliv Clint - Capella příměří, D'Antoni bude vždycky v Monterrey Zell - Harel. Ale teď dal jasně najevo, že se nenechá Harel hrál v play-off, hit této fázi nba oblečení.   „Neměl čas hrát hru, a já mám plnou důvěru v současných hráčů se obrátit,“ řekl D'Antoni. „Chceme zjistit, dobré aspekty naší výkonnosti, i nadále vzkvétat, a to pokračovat.“   D'Antoni připustil, že raketa ztrat..
04.05.2017
Cleveland Cavaliers snadno vyhrál ve druhém kole playoffs otvíráku, ale zranil dva generály, které nezakazuje fanouškům trochu strach Cleveland Cavaliers nba oblečení.   Dnes rytíř v Východní konference semifinále se vítězství 116-105 nad Toronto Raptors, ale tým z malého zdravotní problém.   J.R- Smith opustil stadion v polovině ve čtvrtém čtvrtletí vrátil do šatny a nikdy se vrátil k soudu, jeho zraněného pravého palce.   ..