Košík je prázdný.

Spurs hvězda Manu - Manu Ginobili uzavřel smlouvu s týmem

25.08.2017 0
Spurs hvězda Manu Ginobili byl obnoven s týmem, obě strany podepsaly dvouletou smlouvu v hodnotě 5 milionů dolarů, a smlouva je dva roky plné ochrany smlouvy.
 
Podle předchozích zpráv se 40-letý Manu Ginobili oznámil, že se bude opět snažit bojovat a dnes obě strany konečně uzavřely smlouvu o dohodě, což také znamená basketbalové dresy, že 40letý veteránský nůž se oficiálně vrátí do své kariéry NBA Prvních 16 období, pokud Manu dokončí dokončení dvou let smlouvy, když jeho věk dosáhne 42 let.
 
Od přistání v NBA v roce 2002 Ginobili postupuje po 15 sezonách, vyhrál čtyři šampionáty, je jedním z největších šestých v historii. Jeho kariérový debut 25,8 minut může získat 13,6 bodů 3,6 bilionů a 3,9 asistů a 1,4 kradnutí. V loňské sezoně hrál 69krát, basketbalový dres průměrně 7,5 bodů a 2,3 doskoků a 2,7 asistencí.
 
V pátém kole Západní konference proti raketám v druhém kole playbalů minulou sezónu zablokoval Hardena, aby pomohl Spurům vyhrát jednu z nejklasičtějších obrazovky sezóny a 40letý Dokázal, že v rozhodujícím okamžiku hry může týmu přinést veškerou svou energii, pro fanoušky Spurs a Spurs to basketbalové dresy nba stačí.