Košík je prázdný.

Raptors vítězství nad Pistony

11.10.2017 0
Raptors vs. Pistons a nakonec porazili soupeře 116: 94, konec předsezóně dvě rovný, a Pistons je konec dvou rovných. Raptors, Valan Chunas dostal 18 bodů a 11 doskoků, De Luozan přechod, získal 13 bodů, ale poslal osm asistencí.

Sedm Raptors zaznamenal ve dvou číslech, včetně Kovalam Qiu Nasi měl 18 bodů a 11 doskoků a dvě krade, DeRozan 13 bodů, dva doskoků a osm asistencí, CJ- Myers 19 bodů a 2 asistence, Ibaka 14 bodů, pět doskoků a dvě blokované výstřely, Lori 7 bodů, čtyři doskoky a čtyři asistence, písty, Ismail - Smith přichází z lavičky, jak nba oblečení získat 22 bodů a osm asistencí, 16 bodů Galloway, Drummond získal 14 bodů a 11 doskoků a 3 asistence a tři kousky.

Kampaň nahoru, De Luo Zan napadl koš, aby vedl Raptors hrál 7-2 start. Tobias - Harris mimo faul tři trestné hody, ale Pistons pasivní stav se nezměnil, Raptors nadále rozšířily po Pearl Patel Dunks uspěl, vedoucí Raptors na 26-15 The Galloway pak přicházel k těm dvěma na mysli třem bodům, vedl Pistony k reakci na vlnu útoku 8-0 a okamžitě blízko k 3 bodům. V posledních 32 sekundách této části CJ-Myers a Pelttle zaznamenaly body, které pomohly Raptorům vést k 30-23 na konci první sekce.

Vrať se po druhém úseku se Raptors pokračoval ohnivý útok stát, Deron - po Wright vyšplhaly ve třetí Raptors hrál útočný vlně 10-2, přepsat skóre 40-25. Následně se dva týmy začít na útočné nakonec přetahovanou, Kovalam Qiu Nasi v barvě i volit dokonce vzestup hry on také hrál hodně v publiku fandění, perimetru třetiny hlasů, pouze Bohužel se míč nezdařil, natočil, Valan sám byl také šťastný. Kontinuální basketbalový dres pasivní píst vyrazil protiútoku ve druhé polovině této části Drummond fixačním uspěl, Ismail - Smith dokonce vzít 6 bodů, Pistons hrál ofenzivní vlnu 12-2, po nárazu propojku Galloway , Pistony budou chtít skóre 47-54. Poslední 2 minuty této části, dvě strany vytvořily patu, poločas, Raptors na 61-51 vést.

Druhá polovina lehkých bočních bitev, Ibaka vyšla ve třetím, Stanley - Johnson pak dlouhý výstřel také do barvy, píst 54-64 za sebou. Toronto pak znovu po útočné síly, DeRozan nepřetržité používání osobních schopností, aby se body na pomoc Toronto bude horší rozšiřování Pearl Patel namočit v této části levého po dobu 5 minut až 80 Toronto 60 vedení. Pistony jednou vyrazili protiútok, Zhuang Bůh vyskočil a hodil po dokončení svých ručních dunků, vedl tým, aby honil skóre 15 bodů. Ale v posledních 2 minutách této basketbalové tričko části Raptors znovu poslali vlnu 6-0, na konci třetího čtvrtletí vedli Raptors na 92-71.

Distální up, Raptors opět poslal vlnu 15-4 útoku, Maike Dan Daniels po přestávce dunks podařilo se Raptors přepíše skóre 107-95. Pistony žádají o pozastavení, vrátí se, Pistony reagovaly vlnou 12-0, ale kvůli zbývajícímu času konečné raptory snadno porazily soupeře 116-94.

Po 2 minutách odešel do druhé, Kovalam Qiu Nasi míč singles Drummond, on nejprve dovnitř Yingkang dva kroky vpřed, pak se najednou dělal výstřel padělek, setřást ze Drummond tempo dotek, snadnou layup, Olajuwon fantastické tempo podobná této nádherné akci také vedlo k úžasné scény.