Rapové porazili krále 102-87

12.12.2017 0
Raptory pryč proti králi. Raptors nakonec porazili Kings 102-87.

Tato hra, DeRozan nastřílel 25 bodů a devět asistencí, 1 víčko Ibaka zaznamenal 20 bodů, Kyle Lowry přispěl 15 bodů a 12 doskoků, šest asistencí a 1 ukrást. Král termíny, Zach Randolph měl 19 bodů a 11 doskoků, 1 ukrást, Hilde získává 17 bodů, 1 ukrást, Bogdanovich měl 15 bodů.
Po otevření prvních 1 minuta 16 vteřin, když Ibaka fauloval Randolpha, dal králi dvě volné hody. Prvních 5 minut za 3 sekundy, Randolph procházel chybami, Lori ukradla. Prvních 8 minut 19 sekund, Kufu Si pomáhá, Hildes jednu třetinu dlouhý výstřel. Raptors odskočí zahájil zběsilou útok v této sekci se chytil 16 doskoků, včetně osmi útočných doskoků, které Anu Nuo než jednu osobu přispěly tři doskoky. Toronto basketbalový dres stoupala třetí frekvenci tato část týmu podávaného 13 rad, ale míra hit byl 23,08%. Král tuto část ve špatném stavu, chyby až 8krát. První část příměří, vedoucí Raptors k 22-17.

Druhá část zad, 6 minut a 35 sekund, obdrží milion Wei Lite rozehrávku, Lori třetiny podařilo dlouhý záběr. Prvních 9 minut a 8 vteřin, Anuno než Faul vystřelil v Laibixier, dává králi možnost volného hodu. Prvních 10 minut 29 sekund, chyby Lori projdou, popadl Lebibie. Tato sekce Raptors cítí docela dobře, tým střílet 68,42% a 52,38% ve srovnání s vynikajícím Kovalam Qiu Nasi královského, z nichž pouze 7 bodů v této části. Polovina, král za 46-54.

Druhá polovina Easy boční bitvy, prvními 7 minut a 25 sekund, Justin - Jackson asistencí, Bogdanovich třetí snímek z dálky trefil. 8 minut a 23 vteřin, Merson faul na DeRozan shot, dát Raptors volný trest. Prvních 10 minut a 27 vteřin, Kufu Si házenou ztratí, Myers krade. Raptors opakovaně zasáhl do košíku, dostal 14 volných hodů, trest 10 gólov, procentní hod basketbalové dresy. Hodil 71,43%. Tři dokončené, vedou Raptors na 79-67.

IV, 2 minuty 16 sekund, aby Sicame průchod, Patel Pearl podařilo vně oblouku. Prvních 5 minut 11 sekund, Hildes ruce a ztrácí míč, Wanlitaili krade. Prvních 10 minut 35 sekund, faáčky Ibaka střílely v Foxu, dal králi dva volné hody. Hra skončila, vítězství Raptorů na 102-87 vítězství nad králem udělalo herní vítězství.