Košík je prázdný.

Payne nemá možnost hrát v NBA

01.09.2017 0
Bulls výměnou za "taneční krále" z Thundera v únoru tohoto roku, Cameron-Payne, zdroj zevnitř Bulls řekl, že oni byli vstříknutí v dohodě, protože Payne basketbalové dresy nemusel hrát v NBA Schopnost.
 
Payne dostane operaci pravého chodidla a očekává se, že se vrátí do konce listopadu. Býci poskytli několik detailů pro zraněnou pravou nohu Payne, ale zmínili se o dohodě o Payne.
 
"Věděli jsme to ve druhém tréninku po dohodě a on nemohl vůbec hrát na úrovni NBA." Jeden zdroj zevnitř býků řekl: "Jediný důvod pro oba tréninky je, protože si myslíme V prvním tréninku může být nervózní a všichni býčí trenéři, kteří mají různé názory, lžou a my jsme v této dohodě.
 
Zdroj neříkal, že to byl blesk, ale odvolal se na generálního manažera Bulls Garyho - Formana, když zabalil Takiho - Gibsona, Doug - McDermotta a 2018 druhého kola basketbalové dresy pre deti vybíral výměnou za Správce Bulls dokonce řekl, že Payne je "budoucí střelec".
 
Je však zřejmé, že Payne se nemůže stát bodovým strážcem, hrál pouze za Bulls 11 pravidelnou sezónu, v průměru 13,1 minut hracího času, pouze 4,9 bodů, 1,5 reboundů a 1,4 asistencí, Při fotografování pouze 33,3%, tříbodová expozice je pouze 32,4%.
 
Podle býků byl Payne 19. Července zraněn, i když měl na sobě ochranné boty, ale problém nevyřešil, takže byl uspořádán pro operaci 7. září. Bulls neposkytl Payneův návratový plán, aby věděli, že během sezóny 2015-16 se na Payneově pravé noze objevily i vážná zranění.
 
Payne má 22 let a má výšku 1,90 metru. V roce 2015 NBA draft, Payne byl vybrán Thunder v prvním kole 14. kola, má přezdívku nazvanou taneční král, když Thunder v účinnosti období, on a Russell - Westbrook před magickým nba oblečení tancem Průběh malebné linie.