Košík je prázdný.

Lakers majitel Nupi dvě pera smlouva odpadky

27.07.2017 0
Lakers majitel Jenny - Bass V nedávném rozhovoru řekl, že nemůže pochopit velký kontrakt podepsán Lakers loni v létě Mozgov a Porúří - Co je logika Deng ano.
 
V té době, nejvyšší rozhodovací pravomocí Lakers basketbal - Jim Buss a Mitch - Mitch Kupchak. Po loňské trh volný-agent otevřel dveře, Lakers rychle čtyřletý 64000000dolar smlouva podepsána Mozgov, pak dal Ruhr - 4 roky 72 milionů dolarů smlouvu Deng.
 
Je zmatený, že když neexistuje žádná nabídka tým a Lakers. Výsledkem je, že tyto dvě špatné smlouvy představovat vážnou překážku Lakers víčko prostoru a směr rozvoje této smlouvy a Lakers zcela neslučitelné, šokovat basketbalový dres nejen množství, ale i život.
 
„Nechápu (přihlásit Mozgov a Ruhr - Deng). Jaká je idea“ Jenny - řekl Bass „Buď naše myšlení není planeta, nemohu pochopit, je (malý Bass a Ku Puqie jaké gramů) dělají. nepracují dobře, nebo je logické vysvětlení z nich. "
 
Nakonec, Jenny - Bass počátkem letošního roku vyhozen malý Buss a Mitch Kupchak a pozvat „kouzelná“ Johnson jako prezident basketbal Lakers, zatímco Rob - Pelinka jako basketbalové dresy generální manažer.
 
Letos v létě, Lakers dal Mozgov kontrakt obchodovaný na Nets, ale za cenu, aby zachytil druhé místo Russell v roce 2015. Ale Ruhr - Deng Zdá se, že shodit smlouvu.