Košík je prázdný.

Celtic udělal vlnu 13 rovných

16.11.2017 0
Celtic udělal vlnu 13 rovných. Tato válka, bývalý hráč Rockets Morris se stal jejich velký hrdina, celá hra, když bylo 12, 8, 2 3-ukazatele, měl 21 bodů a 10 doskoků.
 
Mnoho hráčů z Rockets má dobré úspěchy. Stejně jako Lori a Parsons dostali velký kontrakt, pan Lin Shuhao stala liga milionů, nyní 76 lidský testovací Vinton skok v této sezóně je pokrok, je tu další, aby využily příležitosti, aby se stal tuku kolem bývalého hráče rakety basketbalové dresy.
 
Celtic jsou také v raketě, který se stal záložník, že je Marcus - Morris. Tvář Nets, Morris hrála nejlepší sezónu první světové války. Od začátku hry, Morris se stal Celtics' ofenzivní sílu. Oddíl II útoku je nejlepší popis, kdy Celtics také sideline míč Morris otočil míč z Booker obranu. Essy proti obličeji bezprostředního zájmu do koše, a páku proti živé soupeři pokládání míč do píšťalky, dokončil krásný 2 plus 1.
 
Druhá polovina Maurice úplně vypukla. Jeden up, dostal přihrávku od Owen, řezání vzduchu layup, pak pevně hit třetí prostor venku, znovu dopředu pomáhá Celtics.
 
Ve čtvrtém čtvrtletí, kdy byl Erwin na odpočinku, se Morris stal největším bratrem Celtic. Morris se vynořil, když síť zmenšila mezeru na jeden bod. První přestávka se udělala dvěma volnými hody, po níž následovala jeho řada třikrát za sebou v blízkosti odpůrců volného hodu, vyskočil z jumperu. Po neustálém přejíždění ruky v ruce, náhle basketbalové oblečení zpátky doleva, stoupající lukostřelba stoupala, ani Owenovi nemohla pomoct, jen aby se postavila a fandila za něj. Pod erupcí Maurice Celtics přímo porazil soupeře vlnu 8 až 0, znovu otevřel bodový rozdíl a položil vítězství.
 
Toto Morris také udělalo v létě keltskou dohodu za to. V té době celtics poslali Bradleyho a druhou kandidátku v roce 2019, než dostali Morrise. Jinými slovy, jsou to dva pro jednoho, a nyní Morris dokázal svou cenu tím, že jedná.
 
Pouze fanoušci raket by měli být rozrušeni. Pokud ho Rockets neobchodoval, a teď je to jejich Titans. Ještě horší je to, že Phoenix Suns nahradil Morris z Rockets s jediným vítězem druhého kola v roce 2013. Nyní Morrellův výkon, Moreyho nba oblečení strach střeva jsou politováníhodné.
null