Košík je prázdný.

Cavaliři porazili Wizards 130-122

04.11.2017 0
Cavaliers do 130-122 vítězství nad Wizards skončil čtyři rovné, LeBron - James zaznamenal 57 bodů, 11 doskoků a sedm asistencí, temperamentní císař po zápase řekl: To je nejlepší moment své kariéry pocit.
 
Dříve Východní konference vítěz Cavaliers ztratil svůj čtvrtý rovný, zařazený desetinu na východě, tato válka je tváří východního trhliny Wizards, James kritický moment přijít dopředu, zaznamenal 57 bodů, nejen všichni hráči v této sezóně bodování rekord , Také svázaný Cavaliers basketbalové dresy Owen vytvořil historický rekord, což je jeho 11. kariéra bodování 50+, stává se nejmladším 29.000 body v historii NBA, p. ..
 
Ve svém milník noci, pomáhá tým na své čtvrté přímé zastávky, není divu, James po zápase také vypadal temperamentní: Je to ten nejlepší pocit mé kariéry v tomto okamžiku.
 
„S cílem pomoci týmu zastavil sérii porážek, musím dělat více věcí, které jsem neměl vstřelené takhle,“ řekl James, „Možná, že teď jsem byla nejmladší Mr. 29.000 bodů, ale dal jsem tam, po tom všem, věk Ale je to ten nejlepší okamžik mé kariéry a já půjdu dál. "
 
„James stále střelba, neviděl jsem ho dělat to dlouhou dobu a dnes byl velmi soustředěný, musíme vědět, kdy jeho výkon byl dnes Nikdy nás nezklame, dobře.“ Řekl Knight týmu Claude.
 
Ve skutečnosti Sanxun starého muže už mladá, ale neignorujte mocnou energii tohoto superstar LeBron srdce, nezapomeňte 37-letý Bryant jsou pod H-60 ​​bodů v posledním zápase jeho kariéry, nemluvě o více než prestiž Zbývající LeBron - James basketbalové dresy nba.